Modułowy system dystrybucji powietrza do rekuperacji, dostępny do tej pory w średnicy 75mm, został rozszerzony o średnicę 90 mm.

heatpex aria connect

Tworzywowy system HEATPEX ARIA CONNECT to gwarancja energooszczędnej instalacji zapewniającej czyste i świeże powietrze w domu. Służy do rozprowadzania powietrza do rekuperacji, a ideą systemu jest połączenie walorów estetycznych z funkcjonalnością.

zdjecie 600x600 - HEATPEX ARIA CONNECT – JESZCZE WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI! Autorska technologia OneClick® pozwala na ultra szybkie i łatwe łączenie wszystkich elementów systemu bez użycia narzędzi. System jako jeden z pierwszych na rynku oraz jedyny do tej pory spełnia najbardziej restrykcyjną klasę szczelności ATC1. Zapewnia to niskie koszty eksploatacji i w połączeniu z dodatkiem antybakteryjnym Ultra-Fresh® (całkowita bakteriobójczość w systemie na poziomie 99,99%) najwyższą jakość powietrza dla użytkowników. Elementy systemu rozprowadzania powietrza do rekuperacji ARIA CONNECT wykonane są z wytrzymałego i lekkiego tworzywa sztucznego, które zapewnia niezawodne działanie przez lata, bez ryzyka uszkodzeń mechanicznych czy korozji. Natomiast modułowa budowa systemu pozwala na jego swobodne konfigurowanie tak, aby jak najlepiej dopasować się do każdego budynku. Skrzynki rozdzielcze można łączyć poziomo lub pionowo, zwiększając odpowiednio liczbę dostępnych przyłączy kanałów.

Od lutego 2023 w ofercie dostępne są 2 średnice: 75 mm i 90 mm.

Kompletny system 90 mm jest kompatybilny zarówno z HEATPEX ARIA CONNECT 75 mm, jak i izolowanym systemem HEATPEX ARIA ADURO. Składa się z 6 podstawowych elementów, przy czym na uwagę zasługuje fakt, że łączniki i przyłącza są uniwersalne dla obu średnic, co pozwala optymalizować liczbę elementów:

  • Skrzynka rozdzielcza 8x90mm
  • Skrzynka rozprężna 2x90mm
  • 2 Łączniki skrzynek rozdzielczych: pionowy i poziomy
  • 2 Przyłącza główne: boczne i centralne
kompletny system rozprowadzania powietrza aria connect

Jeśli mamy wystarczająco miejsca aby móc zainstalować system 90 mm, to korzyści wynikające z jego wyboru są następujące:

  • WIĘKSZY PRZEPŁYW POWIETRZA – rekomendowana maksymalna wartość dla rury 90 mm to 45 m³/h (dla 75 mm wynosi odpowiednio 30 m³/h)
  • MNIEJSZE OPORY
  • CICHSZA PRACA
  • MNIEJ ODCINKÓW RURY do rozprowadzenia
  • MOŻLIWOŚĆ ŁĄCZENIA z systemem ARIA CONNECT 75 mm i izolowanym systemem ARIA ADURO

ODKRYJ WSZYSTKIE ZALETY ARIA www.heatpex.pl

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.