Pełna oferta szkoleń

Zachęcamy do zapoznania się z poniższą pełną ofertą naszych szkoleń. Możesz w prosty sposób narzucić na listę odpowiednie filtry i wyszukać jedynie najbardziej interesujące Cię kursy. Jeśli poszukujesz nowych inspiracji oraz kierunków rozwoju, zapoznaj się z całym asortymentem naszej platformy.

Nasze specjalistyczne kursy polecamy zarówno firmom wykonawczym, jak i pracownikom, którzy chcą rozszerzyć zakres swoich umiejętności i kompetencji. Wszystkie dostępne kursy są darmowe, a dodatkowo część z nich kończy się otrzymaniem przez uczestnika stosownego certyfikatu. Taki dokument jest ważnym i pożądanym na rynku potwierdzeniem posiadanych kwalifikacji. Ponadto szkolenia utrzymane są w formie online, co gwarantuje Ci swobodę miejsca oraz sposobu nauki.

 

Jakie szkolenia oferujemy?

Proponujemy szkolenia dla instalatorów sanitarnych, w których przekazywane są niezbędne informacje dotyczące systemów instalacyjnych, armatury instalacyjnej i wielu innych praktycznych produktów oraz rozwiązań. Ponadto na liście znajdziesz kursy przeznaczone dla branży budowlanej. Stanowią one zbiór krótkich i konkretnych lekcji z zakresu użycia sprzętu budowlanego oraz szczegółowych instrukcji montażu. W tym dziale znajdziesz również szkolenia dla instalatorów odnawialnych źródeł energii.

Zachęcamy także do zapoznania się ze szkoleniami dla wykonawców sieci zewnętrznych. Poruszają one aktualne tematy odwodnienia i zagospodarowania wody deszczowej, będące pożądanymi usługami u profesjonalnych wykonawców.

 

Dodatkowe informacje

Oferowane przez nas szkolenia obejmują nowości technologiczne i produktowe, a także innowacyjne systemy, dzięki czemu będziesz zawsze na bieżąco w swojej codziennej pracy.

Wszystkie kursy umieszczone na naszej platformie tworzone są we współpracy z renomowanymi producentami i dostawcami najlepszych, nowoczesnych technologii. Utwórz konto i zyskaj dostęp do naszej cyfrowej biblioteki pełnej wartościowej i praktycznej wiedzy!