Na naszej platformie znajdziesz wiele certyfikowanych szkoleń online, które dotyczą rozmaitych specjalistycznych kwestii z szeroko pojętej branży instalacyjno-budowlanej. Uczestnicy takich kursów, po ich poprawnym ukończeniu, otrzymują stosowne dokumenty potwierdzające zdobyte umiejętności, a także istotne kompetencje w danym zakresie. Imienne certyfikaty wystawiane są bezpośrednio przez producentów, których dotyczą konkretne szkolenia. Aby je uzyskać, musisz zdać odpowiedni test poświadczający Twoją wiedzę.

Tworząc nasze szkolenia, podejmujemy współpracę z renomowanymi producentami i dostawcami nowych technologii, a także wysokojakościowych sprzętów. Dzięki temu masz pewność, że uczestnicząc w naszych kursach, będziesz zawsze na bieżąco w nowościach z Twojej branży.

Uczestnicy mogą liczyć na pozyskanie merytorycznej wiedzy oraz praktycznych umiejętności. W przystępny sposób przekazujemy informacje m.in. z zakresu systemów kominowych, rekuperacji, systemów sterowania ogrzewaniem i wielu innych. Kursy można dobierać pod względem poziomu zaawansowania — oferujemy szkolenia na poziomie podstawowym, średniozaawansowanym oraz eksperckim.

Certyfikowane szkolenia online, czyli szkolenia prowadzone przez Internet to wygodny sposób na zdobywanie wiedzy z dowolnego miejsca na świecie. Bez wychodzenia z domu możesz uczestniczyć w ciekawym projekcie, a po jego ukończeniu otrzymać certyfikat potwierdzający nowe kwalifikacje.

Stań się ekspertem w swojej dziedzinie i poszerzaj horyzonty. Nasza baza certyfikowanych szkoleń online jest aktualizowana, dlatego zachęcamy do sprawdzenia oferty.

Jakie certyfikowane szkolenia oferujemy?

Zależy nam na Twoim rozwoju, dlatego oferujemy profesjonalne kursy przez Internet z rozmaitych tematów związanych z branżą budowlano-instalacyjną takich, jak instalacje grzewcze, zagospodarowanie wody deszczowej, montaż systemów cieplnych, sanitarnych, a także wiele innych. Do przykładowych certyfikowanych szkoleń online, które znajdziesz na naszej platformie, możemy zaliczyć:
  • Uponor – Ecoflex – Preizolacja dotyczący montażu systemu Ecoflex, a także zastosowania rur preizolowanych,
  • Aco City, w którym dowiesz się, w jaki sposób poprawnie zabezpieczać budynki jednorodzinne przed wodami opadowymi,
  • Salus – Smart Home, podczas którego poznasz działanie oraz możliwości systemu inteligentnego domu,
  • oraz wiele innych!
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych profesjonalnych i praktycznych szkoleń. W razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, a udzielimy wszelkich dodatkowych informacji.