Szkolenia OZE online

Proponowane przez nasz szkolenia OZE online to wygodna opcja, która umożliwia zdobycie nowej wiedzy i umiejętności bez wychodzenia z domu. Zza biurka możesz uczestniczyć w kursie i przyswajać wiadomości z zakresu odnawialnych źródeł energii. W naszej ofercie znajdują się m.in. szkolenia z fotowoltaiki, ogrzewania podłogowego, systemów rekuperacyjnych, czy pomp ciepła.

OZE to obecnie szybko rozwijająca się branża, a zapotrzebowanie na nowych instalatorów stale rośnie. Jeśli chcesz zdobyć lub potwierdzić swoje kwalifikacje, zachęcamy do uczestnictwa w szkoleniach OZE przez Internet. Gwarantujemy obszerny, merytoryczny zestaw materiałów, który pozwoli uporządkować wiedzę. Szkolenia posiadają zróżnicowany poziom, od podstawowego do eksperckiego. Jesteśmy przekonani, że każda osoba zainteresowana zdobyciem nowych kwalifikacji znajdzie odpowiedni dla siebie kurs.

Szkolenia dla instalatorów pomp ciepła

Pompy ciepła na całym świecie uznawane są za wydajne rozwiązanie służące do regulacji temperatury w różnych budynkach. Jest to metoda w pełni ekologiczna, ponieważ wykorzystuje ciepło pozyskane ze źródeł energii odnawialnej i przekierowuje je do określonego miejsca, w którym ma ono zostać użyte. Dodatkowo pozwala ona znacznie obniżyć koszty ogrzewania.

Jeśli planujesz rozwijać swoją wiedzę w zakresie instalacji OZE, koniecznie zapoznaj się z naszą aktualną ofertą. Szkolenie dla instalatorów pomp ciepła dokładnie wyjaśni Ci zachodzące w nich procesy, a także przedstawi krok po kroku sposób montażu urządzenia. Szkolenie z pomp ciepła kierowane jest do osób chcących rozpocząć pracę w zawodzie instalatora urządzeń oraz do pracowników posiadających już doświadczenie w tej branży. Kurs dedykowany jest także firmom zajmującym montażem pomp lub ich serwisem. Wszyscy uczestnicy szkolenia zdobędą wiedzę na temat sposobu działa i funkcjonowania urządzeń, umiejętności prawidłowego doboru pompy ciepła, montażu oraz diagnostyki.

Wszystkich zainteresowanych szkoleniami dla instalatorów OZE zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Zdobędziesz wiedzę, umiejętności, zyskasz nowych klientów lub rozpoczniesz nową ścieżkę kariery. Stale poszerzamy platformę o nowe kursy.

Szkolenie z promienników

Jeśli zależy Ci na szerszym rozwoju z zakresu technologii OZE, zapoznaj się z naszym szkoleniem z promienników. Używanie promiennika podczerwieni to jedna z alternatywnych i bardzo opłacalnych metod ogrzewania. Przetwarza on energię elektryczną na ciepło w postaci promieniowania podczerwonego. Taki typ promieniowania jest niewidoczny dla ludzkiego oka i stanowi świetny nośnik ciepła.Promienniki podczerwieni posiadają bardzo dobre właściwości jako źródła ogrzewania. Dlatego też ogrzewanie z ich wykorzystaniem często stosuje się między innymi w dużych halach przemysłowych oraz wysokich obiektach magazynowych. Podczas naszych szkoleń z promienników poznasz wszelkie szczegóły dotyczące budowy, montażu i zastosowania tej metody.Taki sposób ogrzewania jest bardzo łatwy w obsłudze oraz tani, a także znacząco zmniejsza zapotrzebowanie na energię służącą do ogrzewania wielkorozmiarowych pomieszczeń. Ponadto jest to rozwiązanie w pełni ekologiczne, ponieważ nie tylko ogranicza zużywanie energii, ale również nie emituje żadnych szkodliwych gazów.Jeśli masz jakieś pytanie dotyczące naszej oferty lub konkretnych szkoleń zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji i przedstawimy korzyści, jakie możesz zyskać, uczestnicząc w naszych darmowych szkoleniach.