Na naszej platformie internetowej oferujemy profesjonalne szkolenia dla instalatorów OZE. W coraz większej ilości krajów współczesnego świata kładzie się duży nacisk na korzystanie z odnawialnych źródeł energii, a więc takich, które nie ulegają długotrwałemu deficytowi. Używanie energii odnawialnej wiąże się z ekologią oraz ma pozytywny wpływ na poziom zanieczyszczenia naturalnego środowiska.

W naszej ofercie znajdziesz praktyczne szkolenia OZE online dotyczące pomp ciepła, ogrzewania promiennikowego, a także innych kwestii. Dzięki naszym kursom będziesz na bieżąco z aktualnymi nowościami technicznymi na rynku. Ponadto zdobędziesz wartościową wiedzę dotyczącą wielu zagadnień z zakresu montażu, instalacji oraz budowy różnych systemów źródeł energii odnawialnej.

Wszystkie nasze lekcje odbywają się w formie online, dzięki czemu możesz pogłębiać swoją wiedzę, kiedy chcesz oraz jak chcesz.

 

Szkolenia dla instalatorów pomp ciepła

Pompy ciepła na całym świecie uznawane są za wydajne rozwiązanie służące do regulacji temperatury w różnych budynkach. Jest to metoda w pełni ekologiczna, ponieważ wykorzystuje ciepło pozyskane ze źródeł energii odnawialnej i przekierowuje je do określonego miejsca, w którym ma ono zostać użyte. Dodatkowo pozwala ona znacznie obniżyć koszty ogrzewania.

Jeśli planujesz rozwijać swoją wiedzę w zakresie instalacji OZE, koniecznie zapoznaj się z naszą aktualną ofertą. Szkolenie dla instalatorów pomp ciepła dokładnie wyjaśni Ci zachodzące w nich procesy, a także przedstawi krok po kroku sposób montażu urządzenia.

 

Szkolenie z promienników

Jeśli zależy Ci na szerszym rozwoju z zakresu technologii OZE, zapoznaj się z naszym szkoleniem z promienników. Używanie promiennika podczerwieni to jedna z alternatywnych i bardzo opłacalnych metod ogrzewania. Przetwarza on energię elektryczną na ciepło w postaci promieniowania podczerwonego. Taki typ promieniowania jest niewidoczny dla ludzkiego oka i stanowi świetny nośnik ciepła.

Promienniki podczerwieni posiadają bardzo dobre właściwości jako źródła ogrzewania. Dlatego też ogrzewanie z ich wykorzystaniem często stosuje się między innymi w dużych halach przemysłowych oraz wysokich obiektach magazynowych. Podczas naszych szkoleń z promienników poznasz wszelkie szczegóły dotyczące budowy, montażu i zastosowania tej metody.

Taki sposób ogrzewania jest bardzo łatwy w obsłudze oraz tani, a także znacząco zmniejsza zapotrzebowanie na energię służącą do ogrzewania wielkorozmiarowych pomieszczeń. Ponadto jest to rozwiązanie w pełni ekologiczne, ponieważ nie tylko ogranicza zużywanie energii, ale również nie emituje żadnych szkodliwych gazów.

Jeśli masz jakieś pytanie dotyczące naszej oferty lub konkretnych szkoleń zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji i przedstawimy korzyści, jakie możesz zyskać, uczestnicząc w naszych darmowych szkoleniach.