Szkolenia dla instalatorów sanitarnych i grzewczych dotyczą zarówno podstawowych umiejętności niezbędnych do pracy, jak i bardziej zaawansowanych tematów. Ich celem jest przygotowanie lub przypomnienie o istotnych aspektach związanych z prawidłowym stosowaniem nowych produktów czy nowych technologii. To baza wiedzy, która po przyswojeniu pozwala na skuteczne radzenie sobie z poważniejszymi problemami spotykającymi fachowców w ich codziennej pracy.

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i poznania szczegółów!

Co obejmują szkolenia instalacji grzewczych i sanitarnych?

Szkolenia instalacji grzewczych on-line obejmują informacje o montażu różnego rodzaju grzejników, armatury, kotłów i innych urządzeń istotnych w pracy instalatora. Pozwalają one na wygodne podniesienie kompetencji i wiedzy niezbędnej do prawidłowego oraz skutecznego wykonawstwa instalacji sanitarnych różnego rodzaju.

Na szkoleniach dla instalatorów sanitarnych prezentujemy najnowsze czy najbardziej popularne rozwiązania na rynku. Składa się na nie zarówno profesjonalnie przygotowana wiedza teoretyczna, jak i nagrania z przedstawiające wykonanie montażu poszczególnych urządzeń. Zostały one przygotowane w taki sposób, by w zrozumiały sposób obrazowały montaż i przestawiały nowe technologie stosowane w branży.

Jeśli chcesz być na bieżąco, to nasza oferta jest dla Ciebie!