Stosowanie fotowoltaiki zyskuje współcześnie coraz większą popularność oraz zainteresowanie, zarówno wśród użytkowników, jak i fachowców wykonujących rozmaite instalacje. W związku z tym istnieje coraz większe zapotrzebowanie na profesjonalne szkolenia z fotowoltaiki oraz montażu instalacji fotowoltaicznych.

Wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom i oferujemy Ci praktyczne kursy z zakresu korzystania z energii słonecznej, które wchodzą w skład szeroko pojętych szkoleń budowlanych. Dzięki nim zdobędziesz wymaganą wiedzę i kompetencje niezbędne do pracy w tej branży. Zapoznasz się z budową oraz poszczególnymi elementami i sposobem montażu instalacji. Ponadto będziesz na bieżąco z wszelkimi najnowszymi rozwiązaniami technicznymi stosowanymi przez producentów i wykorzystywanymi na rynku.

Do kogo kierowane jest szkolenie z fotowoltaiki?

Organizowane przez nas szkolenia z fotowoltaiki kierowane są do osób chcących zdobyć nową wiedzą i praktyczne umiejętności z zakresu montażu paneli fotowoltaicznych. Kurs dedykowany jest m.in.:

  • pracownikom, którzy już działają w zawodzie instalatora systemów fotowoltaicznych i pragną odświeżyć lub uzupełnić wiedzę;
  • osobom, które planują rozpocząć pracę w zawodzie instalatora systemów fotowoltaicznych;
  • osobom, które planują założyć własną działalność polegającą na montażu systemów fotowoltaicznych;
  • elektrykom;
  • projektantom systemów fotowoltaicznych;
  • osobom zainteresowanym odnawialnymi źródłami energii.

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma dokument potwierdzający ukończenie kursu i zdobycie nowych kompetencji.

Cel szkolenia z fotowoltaiki

Uczestnicy szkolenia z fotowoltaiki mogą liczyć na osiągnięcie trzech podstawowych celów — poznanie najważniejszych zagadnień związanych z branżą fotowoltaiczną, opanowanie bezpiecznych i profesjonalnych praktyk instalatorskich, zrozumienie specyfiki branży. Po odbyciu kursu uczestnik zdobywa nowe kompetencje i zwiększa swoje szanse na rynku pracy. Z programu szkolenia zadowoleni będą również pracownicy posiadający już doświadczenie w montażu paneli fotowoltaicznych. Informacje stale aktualizujemy i przystosowujemy do pojawiających się nowości technicznych.

Jeśli chcesz zdobyć umiejętności i wiedzę z zakresu fotowoltaiki, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Udzielimy dodatkowych informacji na temat kursu oraz naszej platformy szkoleniowej.